Pro-Vendi

#Misja #Codzienność #Pasja

Pro-Vendi

#Misja #Codzienność #Pasja

Pro-Vendi

#Misja #Codzienność #Pasja

PGV TO OGÓLNOPOLSKA SIEĆ FIRM VENDINGOWYCH DZIAŁAJĄCA
NA RYNKACH LOKALNYCH, OFERUJACA KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ,
ZAOPATRZENIE I SERWIS AUTOMATÓW VENDINGOWYCH.

Polska Grupa Vendingowa Sp. z o.o. (PGV) została powołana do życia w 2008 roku, przyjmując jako cel działania konsolidację polskich firm działających od wielu lat na krajowym rynku vendingowym.
Założycielami i udziałowcami PGV są prywatne firmy vendingowe działające na rynkach lokalnych na obszarze całej Polski. Dzięki konsolidacji firmy tworzące PGV oferują jednolitą ofertę handlową i serwis vendingowy na terenie całego kraju.
PGV, to flota ponad 5000 automatów sprzedających napoje i produkty spożywcze. W ofercie PGV znajdują się ekspresy vendingowe do gorących napojów oraz maszyny vendingowe do zimnych napojów, przekąsek i słodyczy. Opcjonalnie również do kanapek i dań obiadowych instant.
PGV zapewnia obsługę klientów sieciowych we wszystkich największych polskich miastach z pełną obsługą serwisową zainstalowanych urządzeń.
PGV to także grupa zakupowa z centralnym biurem w Kutnie gdzie kontraktowane są zakupy produktów do wszystkich urządzeń vendingowych będących w sieci PGV.

PGV jako formułę działania w biznesie przyjęła zasadę: „myśl globalnie, działaj lokalnie”, dlatego PGV oferuje swoje usługi i produkty na terenie całej Polski poprzez sieć lokalnych operatorów

Serwis i dostawy produktów do automatów realizowane przez lokalnych operatorów sprawiają, że produkty są zawsze dostępne i świeże a automaty czynne NON STOP 24/7.

KONTAKT

PRO-VENDI Przemysłowa 11
07-402 Białobiel

automaty.provendi@gmail.com

665 635 525

NIP: 7582311462
REGON: 142406060